mikpritje dhe Urime per Kurban Bajramin
September 16, 2016
Ngushellime per ndarjen nga jeta te Kryetarit te Nderit të KMSH-së, Haxhi Selim Muça
September 19, 2016

TRAINIM I PERBASHKET

Kordinatori i qëndres ndërfetare Sokol Lulgjuraj se bashku me përfaqesuesin e Komunitetit Mysliman Ergys Muzhaqi sot në nje trajnim të perbashkët në Tiranë mbi mundesite e aplikimit prane EU per projekte ne lidhje me shmangien e ekstremizmit te dhunshem dhe radikalizmit fetar ne rajonin e ballkanit perendimor i organizuar nga TACSO.

Image may contain: 10 people , people smiling , table and indoor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *