Qyteti i Librazhdit nderon birin e vet Ylli Gurra

PREZANTIMI I PROJEKTIT FABUS MARS-NENTOR 18
Mars 6, 2018
Forumi Gruas dhe QBNF ne mbrojtje te dinjitetit te femres
Mars 6, 2018

Qyteti i Librazhdit nderon birin e vet Ylli Gurra

QBNF mori pjese dhe percolli urimet e saj, nepermjet kordinatorit te qendres sone z. Sokol Lulgjuraj, ne ceremonine e vleresimit dhe dhenies se titullit “Qytetar Nderi” i Librazhdit, klerikut te nderuar zotni Ylli Gurra, Myfti i Tiranes dhe ishMyfti i Librazhdit, per kontributin e shquar ne harmonine nderfetare ne Shqiperi.
Me kete rast u mbollen edhe dy peme ne qender te qytetit te Librazhdit ne kujtim te ketij nderimi dhe prezences se harmonise nderfetare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *