mikpritje dhe Urime per Kurban Bajramin

MESAZH NGUSHËLLIMI DHE SOLIDARITETI ITALISË
Gusht 25, 2016
TRAINIM I PERBASHKET
Shtator 16, 2016

mikpritje dhe Urime per Kurban Bajramin

Kleriket Elbasanas bashke per Urim te Komuniteti Mysliman dhe Bektashi ne festen e Kurban Bajramit.

Qendra e Bashkëpunimit Ndër-Fetar's photo.
Qendra e Bashkëpunimit Ndër-Fetar's photo.
Qendra e Bashkëpunimit Ndër-Fetar's photo.
Qendra e Bashkëpunimit Ndër-Fetar's photo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *