Urime Prezences se OSBE ne Shqiperi

Tryezë bashkëbisedimi me Hedayah
Dhjetor 7, 2017
MARRVESHJE BASHKËPUNIMI
Dhjetor 14, 2017

Urime Prezences se OSBE ne Shqiperi

Në mbremjen e 6 Dhjetorit, OSBE organizoi pritjen e pervitshme te prezences se saj ne Shqiperi, duke bashkendare me miq dhe aktoret e ndryshem qe bashkepunojne ngushtesisht me ta per permbushjen e misionit te saj, nje darke miqesore ne ambientet e Hotel Rogner. Midis te pranishemve te shumte ftese te posacme kishin edhe drejtuesit e QBNF te cilet i perfaqesoi kordinatori i saj z. Sokol Lulgjuraj, i cili i percolli kreut te OSBE, ambasadorit Bernard Brochard, urimet me te perzemerta nga komiteti nderfetar dhe posacerisht te kryetarit dr. Arben Ramkaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *